Кернес приїхав на суд у Полтаві на 45 хвилин раніше


Сьогодні, 28 липня, об 11 годині ранку у Полтаві розпочинається 5-й судове засідання над мером Харкова Геннадієм Кернесом. У Київському районному суді розглядатимуть справу про побиття євромайданівців навесні минулого року, повідомляє кореспондент Gazeta.ua. Міський голова Харкова прибув до суду на 45 хвилин раніше.

Біля приміщення суду зібралося близько 50-ти активістів. Більшість з них тримає в руках прапори "Батьківщини". По периметру стоїть міліція з охоронцями. Активісти припускають, що Кернес спеціально приїхав раніше, аби мати час на домовленості в суді.

- Дивно, що він так рано приїхав. Думаю це говорить про те, що йому потрібен час на те, щоб знову перенести суд. В Кернеса для цього завжди нова причина, - розповів Роман Кропивка, один з активістів. Журналістів поки що в приміщення не пускають.http://gazeta.ua/articles/politics/_kernes-priyihav-na-sud-u-poltavi-na-45-hvilin-ranishe/639402
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top