Кличко ініціював у Києві продаж ліків від гіпертонії з 70% знижкою за найнижчими цінами


Відсьогодні в аптеках КП "Фармація" мешканці столиці, які потребують соціального захисту і мають серцево-судинні захворювання, зможуть придбати за карткою киянина ліки за доступними цінами. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час презентації соціального проекту "Допоможемо хворим на гіпертонію", запровадженого в аптеках КП "Фармація".

"Ми зараз знаходимося в аптеці КП "Фармація". Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, ми, руйнуючи корупційні схеми, знаходимо кошти для підтримки соціально незахищених верств населення, щоби надати допомогу киянам, зокрема у сфері охорони здоров'я. Сотні тисяч киян сьогодні страждають на серцево-судинні захворювання, і ми знайшли можливість зробити соціальні ціни на 10 найменувань ліків першої необхідності, знижки на деякі ліки досягають 70%",зазначив Віталій Кличко.

У першу чергу будуть відпускати за спеціальними цінами 10 найменувань найбільш вживаних лікарських засобів вітчизняних заводіввиробників, зокрема Бісопрол, Каптопрес, Каптоприл. Наприклад, якщо 20 пігулок Бісопролу сьогодні в аптеках Києва в середньому коштує 24,5 грн, то у "Фармації" відтепер за карткою киянина пільговики можуть його придбати за 9,85 грн.

"Здоров'я киянце пріоритет для нас. Раніше "Фармація" була збитковою. Ми погасили всю заборгованість, підприємство вийшло у прибуток і сьогодні може покривати видатки, пов'язані з соціальним напрямком",зазначив Віталій Кличко.

У подальшому планується розширення переліку ліків, які кияни пільгових категорій зможуть придбати за спеціальними цінами.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_klichko-iniciyuvav-u-kiyevi-prodazh-likiv-vid-gipertoniyi-z-70-znizhkoyu-za-najnizhchimi-cinami/648851
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top