Рішення сесії Житомирської облради: рік Миколи Сціборського, утворено 2 заказники, розширено межі ОТГ

Рішення сесії Житомирської облради: рік Миколи Сціборського, утворено 2 заказники, розширено межі ОТГ

На сьогоднішній сесії Житомирської облради були прийнято ряд рішень. Детальніше у огляді, за інформацієї прес-служби установи:
Об этом сообщает gogetnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

На Житомирщині 2018 рік оголошено роком Миколи Сціборського

У Житомирській області 2018 рік оголошено роком Миколи Сціборського, Почесного громадянина міста Житомира, одного з фундаторів ОУН, підполковника війська УНР, теоретика українського націоналізму, з нагоди 120-ої річниці з дня його народження. За таке рішення депутати проголосували 7 березня під час сесії обласної ради.

Згідно з рішенням сесії Житомирській обласній державній адміністрації доручається розробити план заходів з відзначення в області року Миколи Сціборського та передбачити кошти на фінансування цих заходів при внесенні змін до обласного бюджету на 2018 рік.

Також пропонується звернутися до Верховної Ради України щодо оголошення 2018 року роком Миколи Сціборського на всеукраїнському рівні.

У Житомирській області буде утворені ботанічні заказники місцевого значення

На території Ружинського району буде утворено два ботанічні заказники місцевого значення — «Карачина гора» та «Голубіївський ліс». Таке рішення 7 березня прийняли депутати на 15-й сесії обласної ради.

Обидва заказники розташовані на територіях державних підприємств «Попільнянське лісове господарство» та «Коростишівський лісгосп АПК».

Особливу цінність у заказнику «Карачина гора» представляють популяції підсніжника білосніжного, коручки морозниковидної, лілії лісової, зозулиних сльоз яйцевидних, гніздівки звичайної, занесених до «Червоної книги України».

В іншому заказнику найбільшу цінність становлять заплавні зріджені середньовікові дубові ліси, в яких знайдено унікальну популяцію рябчика шахового, яких у Правобережному лісостепу України виявлено всього дві. Також значну цінність мають похідні старовікові липово-грабові ліси у типі лісорослинних умов свіжий груд, типовому для лісостепової зони. Тут зареєстровано щільну популяцію підсніжника білосніжного, занесеного до «Червоної книги України».

Депутатський корпус проголосував за розширення меж двох ОТГ

Депутатський корпус 7 березня під час чергової 15-ї сесії обласної ради майже одностайно проголосував за зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.

Зокрема, до двох об’єднаних територіальних громад виявили бажання приєднатися дві сільські ради. До складу Словечанської сільської об’єднаної територіальної громади увійде Бігунська сільська рада, а до Овруцької міської об’єднаної територіальної громади буде приєднано Левковицьку сільську раду.

Опісля цього облдержадміністрація повинна подати в Центральну виборчу комісію рішення рад про приєднання територіальної громади для призначення у ній місцевих виборів.

Нагадаємо, що на Житомирщині вже утворено 45 громад і область займає одне з перших місць в Україні по створенню об’єднаних територіальних громад.


Джерело статті: “http://zhzh.info/news/2018-03-07-35322”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top