Одеський протитуберкульозний санаторій "Ластівка" пристосують під реабілітацію

Одеський протитуберкульозний санаторій "Ластівка" пристосують під реабілітацію
Одеський протитуберкульозний санаторій "Ластівка" пристосують під реабілітацію

Одеський протитуберкульозний санаторій "Ластівка", який знаходиться на вулиці Дача Ковалевського, вирішили приєднати до міської лікарні №2 імені Резника, яка розташована по сусідству, а саму лікарню перепрофілюють, пише Depo.Одеса з посиланням на "Одеський центр публічних розслідуваннь". Об этом сообщает uapress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як заявила перший заступник директора профільного департаменту Надія Гончаренко, зараз готується проектна документація по приєднанню, а після прийняття рішення буде змінена статутна документація.

Читайте також: Одеситам показали жахливий стан дитячого санаторію "Ластівка"

"В Одесі є потреба в реабілітаційному та відновлювальному лікуванню таких напрямків як гастроентерологія, пульмонологія і неврологія. Ми плануємо налагодити на базі "Ластівки" реабілітацію та відновлення дітей за цими напрямками", — зазначила Гончаренко.

Також за рахунок нових приміщень планують розширення стаціонарної допомоги.

Нагадаємо, що муніципальний санаторій "Ластівка" визнали нерентабельним.


Джерело статті: “http://odesa.depo.ua/ukr/odesa/odeskiy-protituberkulozniy-sanatoriy-lastivka-pristosuyut-pid-reabilitaciyu-20180412757716”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top