Столтенберг прокоментував висновки ОЗХЗ у "справі Скрипаля"

Столтенберг прокоментував висновки ОЗХЗ у "справі Скрипаля"

Йєнс Столтенберг Об этом сообщает drohobyczer-zeitung.in.ua со ссылкой на СМИ.


КИЇВ. 12 квітня. УНН. Організація із заборони хімічної зброї підтвердила висновки Лондона щодо природи нервово-паралітичної речовини, що була використана під час нападу на колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля і його дочку у британському Солсбері. Це стало першим випадком, коли така речовина була використана на території НАТО, і Альянс ставиться до цього дуже серйозно. Про це заявив під час прес-конфренції Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг, передає УНН.

"ОЗХЗ сьогодні опубліковала звіт. І цей звіт підтверджує британські висновки щодо нервово-паралітичної речовини, що була застосована під час нападу у Солсбері. І це перший випадок, коли нервово-паралітична речовина була використана на території НАТО. Звичайно, ми реагуємо на це дуже серйозно", — сказав він.

Також Столтенберг зазначив, що потрібно розуміти, що "цей напад стався на тлі картини безрозсудної поведінки Росії протягом декількох років з незаконною анексією Криму, з продовженням дестабілізації сходу України, різними кібератаками, а також того факту, що Росія різними способами намагається втрутитися в наші демократичні внутрішні процеси".

Генсек НАТО також нагадав, що Альянс вислав декілька російських дипломатів, реагуючи на напад у Солсбері.

Як повідомляв УНН, 4 березня екс-співробітник ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені без свідомості з отруєнням невідомою речовиною на лавці в торговому центрі в британському місті Солсбері. Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаля та його дочку отруїли нервово-паралітичною речовиною, розробленою в Росії.

Лондон застосував санкції. Зокрема, вирішив вислати 23 російських дипломатів. 26 березня до Великої Британії приєдналися ще понад два десятки країн — країни ЄС, Україна, США, Канада та Австралія, також виславши російських дипломатів. Москва відреагувала, також виславши дипломатів.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1725025-stoltenberg-prokomentuvav-visnovki-ozkhz-u-spravi-skripalya”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top