Сумщина урочисто відправила понад 120 новобранців до лав Збройних Сил України15509.jpg


За словами військового комісара обласного військового комісаріату, полковника Тараса ДАВИДЕНКА, наразі на строкову службу від Сумщини йде 121 юнак. Усі вони служитимуть у лавах Збройних Сил по всій території України. В зону проведення АТО призовників відправляти не будуть. Об этом сообщает vazhno.in.ua со ссылкой на СМИ.Заступник начальника управління взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Михайло Криворотенко впевнений, що ці юнаки з честю виконають свій обов’язок перед Вітчизною та стануть однією дружньою армійською родиною, пройдуть справжню «школу життя».


«Нинішні події в Україні ще раз нагадали, що держава повинна мати сильну озброєну армію, добре навчених мотивованих воїнів, сильних військових спеціалістів, – говорив він. – Шановні новобранці! Саме ви – нове покоління українських солдатів. Багато в чому від вас залежить, якою бути українській армії завтра. І ваше завдання на наступний рік – загартовуватися, опановувати військову справу. Нехай служба для вас буде мирною».


Самі юнаки під час урочистих проводів згадували своє життя до армії і готувалися з честю служити в лавах ЗСУ. Наприклад, Дмитро ЦЕХМИСТРЕНКО з міста Охтирка вирішив піти в армію відразу після школи.


«Щоб захищати свою Україну, рідних, близьких – нам, чоловікам, необхідна військова підготовка. Тому я тут», – розповів він.


З подібним настроєм стояв у колоні з товаришами і Олександр БУРЛІЄВ з села Діброва: «Подумав, що ховатися не буду, адже треба виконати обов’язок перед Батьківщиною. Вдома з нетерпінням мене очікуватимуть батьки та дівчина».


Вчорашні школярі пройшли урочистою колоною під звуки військового маршу з гордістю. Адже вже зовсім скоро вони опановуватимуть військову справу, щоб стати гідними нащадками нашого роду козацького – захисниками України.


Джерело статті: “http://regionews.sumy.ua/?q=node/90458”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top