У Польщі засудили чоловіка, який клеїв стікери “УПА-вбивці" на авто українців


Громадянина Польщі засудили до 6 місяців обмеження волі через те, що він наклеїв стікер "УПА-українські вбивці" на авто українців

Про це повідомляє PROstir. Об этом сообщает sledu.info со ссылкой на СМИ.

Суд в Ольштині (місто на півночі Польщі) присудив громадянинові Польщі півроку обмеження волі за зневагу до двох громадян України через їхню національність.

Засуджений отримав вирок за те, що приклеїв на авто українців наліпки з перекресленим зображенням Степана Бандери та написом "УПА — українські вбивці".

Районна прокуратура звинуватила чоловіка у тому, що він у жовтні 2016 року публічно підбурював до нетерпимості проти осіб української національності та висловлював неповагу стосовно двох громадян України з приводу їхньої національної приналежності.

Засуджений клеїв стікери на автівку та неподалік місця проживання українського подружжя, яке протягом декількох років працює та живе в Ольштині. Чотири подібні наліпки під час обшуку помешкання засудженого знайшла поліція.

За твердженням суду, заява чоловіка про те, що його акція “була освітньо-історичною” є недостовірною.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/04/13/u_polschi_zasudyly_cholovika_yakyy_kleyiv_stikery_upa_vbyvciquot_na_avto_ukrayinciv”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top