Гройсман розповів, що потрібно зробити, аби українці не їздили на заробітки

Гройсман розповів, що потрібно зробити, аби українці не їздили на заробітки Об этом сообщает newstube.in.ua со ссылкой на СМИ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, для того, щоб українці перестали їздити на заробітки слід реформувати професійно-технічну освіту. Зокрема, – переорієнтувати її на ті професії, які є реально затребуваними.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

З одного боку, потрібно створювати робочі місця за рахунок інвестицій і нормальні умови життя в Україні. З іншого, – забезпечувати підготовку кваліфікованих кадрів, щоб люди могли собі знайти хорошу роботу. Підприємствам потрібні професійні співробітники, і вони готові платити їм гідну зарплату, – зазначив прем’єр.

Саме тому, за словами Гройсмана, в Україні вводять реформу професійно-технічної освіти. Зокрема, в уряді пропонують вводити регіональне замовлення кадрів та переорієнтовувати освіту на ті професії, які є реально затребувані. Також у Кабміні змінюють матеріальну і методичну базу, щоб за цими професіями учні могли отримати якісну освіту.

Окрім цього, глава уряду зазначив, що у 2016-2017 роках створено 50 сучасних навчально-практичних центрів. Як зазначив Гройсман, на 2018 рік заплановано ще 50. Для їх створення Кабмін у попередні роки виділяв по 50 мільйонів гривень, а цього року – 100 мільйонів.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів підготував низку ініціатив щодо підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для припинення трудової міграції. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що за декілька років можливо вирішити питання, щоб люди почали повертатися до України.

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Groisman_rozpoviv_shcho_potribno_zrobiti_abi_ukraintsi_ne_izdili_na_zarobitki_161137.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top