Якщо Путін захоче, війна в Україні закінчиться, – Волкер

четвер, 10 травня, 2018, 5:20 Політика

Якщо Путін захоче, війна в Україні закінчиться, – Волкер

Курт Волкер
Курт Волкер


Для бойових дій на Донбасі немає жодних причин, крім присутності російських військ. І рішення щодо завершення цього – за Росією. Об этом сообщает voicesevas.in.ua со ссылкой на СМИ.
Про це заявив спеціальний представник державного департаменту США з питань України Курт Волкер в інтерв’ю Голосу Америки.


«Думаю так, якщо президент Путін захоче. Я вважаю, що рішення за Росією. Немає ніякого внутрішнього конфлікту, немає підстав для громадянської війни, немає ніяких причин для бойових дій, крім присутності російських військ», – сказав Волкер у відповідь на запитання, чи є реальний шанс покінчити з війною на сході України в нинішніх обставинах.


Він зазначив також, що залишається відкритим питання щодо мандату миротворчої місії ООН на сході України.


«Якщо ми домовимося щодо резолюції, особливо щодо мандату миротворчої місії ООН, яка забезпечить зони безпеки. І тоді це дозволить забезпечити втілення мінських домовленостей – місцеві вибори, амністії, спеціальний статус. Тоді ми дійсно отримаємо можливість покласти край конфлікту. Така можливість є, але вона вимагає бажання Росії діяти подібним чином», – заявив Волкер.


Нагадаємо, під час брифінгу Гельсінської комісії Конгресу США спеціальний представник Держдепартаменту з питань України Курт Волкер заявив, що миротворча місія ООН на Донбасі може розблокувати виконання мінських угод.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/05/10/yakshcho_putin_zahoche_viyna_v_ukraini_zakinchytsya__volker_1320853”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top