Трамп вважає, що США і Китаю вдасться досягти вигідної угоди в сфері торгівлі

Трамп вважає, що США і Китаю вдасться досягти вигідної угоди в сфері торгівлі

КИЇВ. 14 травня. УНН. США і Китаю вдасться досягти угоди в сфері торгівлі, яка б принесла вигоду обом країнам. Відповідний запис американський лідер Дональд Трамп опублікував у неділю в своєму Twitter, інформує УНН. Об этом сообщает uezd.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він підкреслив, що “Китай і Сполучені Штати добре співпрацюють у сфері торгівлі”. Однак, на думку президента, переговори колишніх адміністрацій з Пекіном “протягом багатьох років” були “односторонніми, (проводилися) на користь Китаю”. “Так що їм важко укласти угоду, яка принесе вигоду обом країнам. Але заспокойтеся, все вийде!” — написав глава держави.

США і Китай продовжать наступного тижня переговори високого рівня, присвячені вирішенню гострих проблем двосторонніх торговельно-економічних відносин. До Вашингтона прибуде віце-прем’єр Держради КНР Лю Хе, який, як очікується, представить конкретні пропозиції щодо скорочення дисбалансу в торгівлі. Він в числі інших представників китайського керівництва брав минулого тижня участь в переговорах з торговельно-економічних питань в Пекіні з представниками адміністрації США високого рангу.

China and the United States are working well together on trade, but past negotiations have been so one sided in favor of China, for so many years, that it is hard for them to make a deal that benefits both countries. But be cool, it will all work out!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 13 травня 2018 р.

Як повідомляв УНН, Китай почав ходові випробування першого авіаносця власної розробки.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1730420-tramp-vvazhaye-scho-ssha-i-kitayu-vdastsya-dosyagti-vigidnoyi-ugodi-v-sferi-torgivli”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top