У столичному метро розповіли про причини здорожчання проїзду


Отримані від зміни тарифу кошти спрямують на енергоресурси та підвищення зарплат

Про це розповіла речниця "Київського метрополітену" Наталка Макогон у ефірі Еспресо.TV. Об этом сообщает euromaydan.in.ua со ссылкой на СМИ.

У метрополітені переконані, що користувачів разової поїздки буде не більше 10-15%. Здорожчання заплановане на 14 липня. Отримані кошті підуть на два основних напрямки: закупівлю енергоносіїв та підвищення заробітньої плати працівникам.

"Другий напрям для нас є дуже важливим, оскільки традиційно комунальний сектор десь позаду. Ніхто не задумується, що нам потрібно гарно платити висококваліфікованим працівникам”, — заявила Макогон.

  • Нагадаємо, з 14 липня у Києві встановлять нові тарифи на проїзд в громадському транспорті, він коштуватиме 6,30 грн для постійних пасажирів і 8 грн — за разову поїздку.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/05/15/u_stolychnomu_metro_rozpovily_pro_prychyny_zdorozhchannya_proyizdu”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top