Андрій Немировський: Воєнний стан…

Воєнний стан…

А які можуть бути варіанти під час загарбницької війни путиноїдів проти України?!

І для мене війна почалася не учора, коли московити напали на наші кораблі на нашій землі. Для мене вона почалася у 2014, коли бачив пошматовані тіла українців на їх рідній землі. Коли ми встали стіною за рідне місто Дніпро і не дали ворогу просунутися вглиб України, чудово розуміючи, що можемо загинути.

Треба буде — підемо всі боронити рідну землю. Ми переможемо, якщо будемо разом. І ми програємо та втратимо незалежність, якщо почнемо сваритися і поведемося на кремлівські «темники», обливаючи брудом власного Президента і Головнокомандувача.
Я навмисно додаю це фото

Сирії після бомбардування. Заплющіть очі і на хвилину уявіть, що це у вашому рідному місті і сьогодні. Переконаний, що одразу замовкнуть всі » диванні аналітики», які закидають, чому ми не » покажемо Путіну», так довго не вводили військовий стан і, що, напевно, це «задля виборів».

Сьогодні у нас найважливіше завдання — триматися разом.

«Ibi victoria, ubi concordia.» — Де єдність, там і перемога. Публій Сір ( римський поет епохи Цезаря).

Андрій Немировський

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top