Другий магазин Decathlon відкриється у Святошинському районі

Фото: facebook.com/Decathlon.ua Об этом сообщает 41kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.Другий в Україні магазин французької мережі спортивних товарів Decathlon відкриється на початку листопада у Берковці, повідомляє RAU.

Новий магазин площею три тисячі квадратних метрів буде розташовано на території гіпермаркету «Ашан», що на вулиці Берковецькій у Святошинському районі, неподалік від ТРЦ Lavina.

Асортимент нового магазину Decathlon збільшиться майже вдвічі й налічуватиме 5 000 моделей у порівнянні з магазином на Почайні (3 200 моделей товарів).

У магазині можна буде протестувати продукцію у віртуальній реальності, також додадуть більше інтерактивних зон. Компанія презентує бренд Wed’ze, який виробляє продукцію для зимових видів спорту.

До Decathlon пускають із собаками. Фото: facebook.com/Decathlon.uaІ Decathlon, і Auchan входять до компанії Association Familiale Mulliez.

Перший магазин Decathlon відкрили у березні в «Рітейл Парку Петрівка». Другий планували відкрити у 2020 році в ТРЦ Rive Gauche.

Особливість бренду – в низьких цінах, навіть за українськими мірками, завдяки тому, що компанія не закуповує і перепродає товари, а виробляє сама. Промоції та знижки практикують рідко, вважаючи за краще тримати певний рівень цін на постійній основі.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/09/10/drugyj-magazyn-decathlon-vidkryyetsya-u-svyatoshynskomu-rajoni/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top