У Сінгапурі розробили тест на визначення коронавірусу за 5 хвилин

У Сінгапурі лабораторія NanoBio при Агентстві з питань науки, технологій та досліджень розробила швидкий тест, який дозволяє всього за п’ять-десять хвилин визначити, чи людина інфікована коронавірусом. Після того, як тест затвердять, він буде найшвидшим на визначення коронавірусу, пише сінгапурське видання The Straits Times.

Об этом сообщает Преступная Россия

Під час тестування використовують виділення пацієнта, зібрані за допомогою мазка. Потім цей матеріал поміщається в портативний пристрій, який готує результат приблизно від 5 до 10 хвилин. У лабораторії кажуть, що розробку протестували в жіночій та дитячій лікарнях, використовуючи зразки реальних пацієнтів, і тест виявився «дуже чутливим і точним».

Лабораторія планує подати тест на затвердження через місяць. Після цього його планують адаптувати для використання в клініках загальної практики.

  • Тайські вчені розробили новий експрес-тест для виявлення коронавірусу і планують розпочали клінічні випробування вже наступного місяця.
  • Німецька біотехнологічна компанія CureVac розробляє вакцину від коронавірусу. Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн прогнозує, що вакцина може бути доступною вже восени. У Інституті Роберта Коха заявили, що пандемія коронавірусу у світі може тривати протягом двох років, усе залежатиме від швидкості розробки вакцини.
  • Фахівці Технологічного університету Свінбурна (Австралія) зʼясували, яким чином імунна система людини бореться з коронавірусом COVID-19. Фахівці звернули увагу, що процес одужання від COVID-19 схожий з процесом одужання від грипу.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/41030-u-singapuri-rozrobili-test-yakiy-viznachaye-koronavirus-za-5-hvilin”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top