Режим НС і порятунок економіки: озвучено порядок денний позачергового засідання Ради

Верховна Рада України на позачерговому засіданні 26 березня розгляне можливість запровадження надзвичайного стану в Україні, а також законопроєкти, спрямовані на порятунок економіки в період карантину.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це розповів у ефірі ObozTV народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура. За його словами, такі резонансні закони, як земельна реформа, в четвер розглядатися не будуть.

Качура повідомив, що перед засіданням фракція "Слуга народу" обговорить порядок денний із президентом України Володимиром Зеленським. За його словами, "буде логічно", щоб нардепи прийшли на зустріч у захисних масках і в окулярах.

"Я наполягатиму на своєму законопроєкті, який передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність за спекуляцію – маски, товари першої необхідності, хліб, молоко, медикаменти... Якщо великі олігархічні мережі не розуміють, будемо вводити для них адміністративну та кримінальну відповідальність", – підкреслив Качура.

За його словами, у фракції є також низка економічних законопроєктів, зокрема від нардепа Данила Гетманцева, який передбачає звільнення від сплати оренди для підприємців під час карантинних заходів.

Депутат запевнив, що "ринок землі ми голосувати не будемо на позачерговому засіданні". Також, за його словами, на порядку денному не буде "антіприватівського" закону.

Качура зазначив, що Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку напрацював багато економічних питань, щоб підтримати підприємців: "Через місяць-другий вони просто збанкрутують, якщо ми нічого не зробимо в сенсі підтримки з боку держави".

"Ну і, звісно, найменш соціально захищені мають зараз отримати підтримку з оплати комунальних послуг... Ми повинні ухвалювати законопроєкти, щоб допомогти людям вижити зараз", — додав він.

Нардеп також заявив, що є прихильником оголошення в Україні на деякий час надзвичайного стану. Однак, за його словами, таку ідею навряд чи підтримає більшість народних депутатів від різних фракцій, тому що це дуже важко для української економіки.

Режим НС і порятунок економіки: порядок денний позачергового засідання Ради

5.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Верховна Рада 26 березня збереться на позачергове засідання, присвячене спалаху коронавірусу в Україні.


  • у народного депутата України від ОПЗЖ Олександра Лукашова виявлено коронавірус COVID-19.


  • нардеп від групи "Довіра" Сергій Шахов став першим на Київщині хворим на коронавірус.


Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться в будні о 21:00 на ObozTV.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Новини ObozTV" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/rezhim-ns-i-poryatunok-ekonomiki-ozvucheno-poryadok-dennij-pozachergovogo-zasidannya-radi.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top