Остапчук та Різатдінова висловилися про сутичку після "Танців з зірками": їй все байдуже

Українському телеведучому Володимиру Остапчуку знову довелося конкурувати з фіналісткою "Танців з зірками" Анною Різатдіновою.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Так, як повідомляє прес-служба Нового каналу, спортсменка стала суперницею шоумена в проекті "СуперІнтуїція".

Володимир Остапчук та Анна Різатдінова

Володимир Остапчук та Анна Різатдінова

прес-служба Нового каналу

Перед грою Анна зізналася, що має якесь неприємне внутрішнє хвилювання. І взагалі, вона б не дуже хотіла грати з Вовою. Адже впевнена, що він переможе, а їй як чемпіонці важко буде прийняти поразку. Однак в результаті Остапчук поступився першістю Різатдіновій, чому був не дуже радий.

"Аняце людина з олімпійським загартуванням, їй пофіг взагалі, їй головнеперемогти. Тому і напруження було таким",говорив Остапчук.

Володимир Остапчук

Володимир Остапчук

прес-служба Нового каналу

Однак за лаштунками шоу, коли емоції трохи вщухли, Володимир зізнався:

"Я був в такій дивній і делікатній ситуації. З одного боку мені хотілося вийти переможцем, з іншого – абсолютно чарівна Аня, кльова дівчина, з якою ми подружилися на "Танцях з зірками". Тому я ні краплі не засмутився. Найголовніше, що отримав круті емоції".

Володимир Остапчук

Володимир Остапчук

прес-служба Нового каналу

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Володимир Остапчук висловився про відносини з ексдружиною Оленою Войченко після розставання.

Як живеться Лободі та Лорак в Росії — читай у нас в Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/ostapchuk-i-rizatdinova-vislovilisya-pro-konflikt-pislya-tantsiv-z-zirkami-ij-vse-pofig.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top