Коронавірусом заразився співробітник ватиканського уряду Джанлука Пеццолі - ЗМІ

Коронавірусом заразився високопоставлений співробітник Держсекретаріату Ватикану 57-річний Джанлука Пеццолі, який проживає по сусідству з Папою Римським Франциском.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Його госпіталізували в лікарню Риму, повідомляє La Nacion з посиланням на свої джерела. Він здав тест на COVID-19, який показав позитивний результат.

Сусід Папи Римського: стало відомо про зараження COVID-19 співробітника уряду Ватикану

Один з найстаріших італійських журналістів Марко Тозатті, який займається Ватиканом, уточнив, що Пеццолі перебуває у відділенні інтенсивної терапії.

Він проживав в Будинку святої Марфи, резиденції, де знаходяться особисті апартаменти Папи Римського Франциска та інших високопоставлених сановників.

"Ймовірно, що за своєю посадою він контактував з багатьма людьми до тих пір, поки симптоми хвороби не проявилися. В результаті він міг стати розповсюджувачем інфекції", – підкреслив журналіст.

Також Тозатті додав, що зараз в Будинку святої Марфи з підозрою на коронавірус в ізоляції перебуває п’ятеро людей.

За словами даними журналіста, Папа Римський більшу частину часу зараз проводить в своїх апартаментах. Нещодавно він припинив вечеряти в загальній їдальні, хоча робив це завжди від дня обрання. Тозатті нагадав, що ще в молодості йому видалили частину легені під час операції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на початку березня Папа Римський Франциск заявив, що він застудився. Незважаючи на це, понтифік продовжив приймати людей у своїй резиденції.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/koronavirusom-zarazivsya-spivrobitnik-vatikanskogo-uryadu-dzhanluka-petstsoli-zmi.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top