Виплати пенсій для українців у березні виросли: ПФУ підготував звіт

Пенсійний фонд України у середу, 25 березня, завершив фінансування пенсій за березень 2020 року, збільшивши виплати на 140 млн.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляється на сторінці ПФУ в Facebook.

За даними відомства, на пенсії за березень направлено 36,04 млрд₴ Таким чином, це трохи більше, ніж в лютому, коли було профінансовано 35,9 млрд₴

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • В Україні скасували осучаснення пенсій в березні, яке повинно було привести до зростання виплат на 8-12%. Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в законі не прописані чіткі терміни, тому рішення по пенсіях буде прийнято "протягом року".


  • Кабінет міністрів України скасував осучаснення пенсій з 1 березня з порушенням закону і може отримати безліч судових позовів від простих українців.


  • В Україні індексацію пенсій проведуть не в березні, як це було в минулому році, а тільки у вересні 2020-го. В середньому для пенсіонерів старше 80 років надбавка складе 700 грн з урахуванням підвищення прожиткового мінімуму.


  • Заради індексації пенсій у 2020 році Україна буде збільшувати зовнішній борг і дефіцит бюджету. Піти на такі заходи доведеться через спалах коронавірусу.


Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Пенсія в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/viplati-pensij-dlya-ukraintsiv-u-berezni-virosli-pfu-pidgotuvav-zvit.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top