У Курському мікрорайоні збудують дорогу

Згідно з запланованим графіком, наступного тижня КП «Шляхрембуд» почне ремонтувати дорогу по вул. Ковпака.

Всі деталі обговорили під час виїзної наради під керівництвом міського голови Олександра ЛИСЕНКА, за участі його заступника, керуючого справами виконкому Віктора ВОЛОНТИРЦЯ та керівника КП «Шляхрембуд» Олександра ВЕГЕРИ.

За словами очільника обласного центру нове покриття укладатимуть від кінця Курського ринку, через дитячий садочок №22 «Джерельце», до 4 поліклініки Сумської міської клінічної лікарні №4.

За словами Олександра Вегери, графіком передбачено два підходи: перший з боку вул. 40 років Жовтня, інший – з боку Курського мікрорайону. Таким чином, говорить керівник підприємства, буде вирішено питання під’їзду до дитячого садочка та школи, а також спробують вирішити проблеми жителів прилеглих будинків, яким через недобросовісний ремонт постійно доводиться оминати калюжі.

Як повідомив Віктор ВОЛОНТИРЕЦЬ, збудувати цю дорогу запланували ще з початку року, на що і передбачили кошти у бюджеті. Крім того, також вирішуватиметься питання одностороннього руху з пр-т Курський до ринку аби розвантажити насичену ділянку дороги. Водії з ринку зможуть повертатися через школу №7 вул. Лесі Українки.

Загалом на капітальний ремонт покриття з міської скарбниці було виділено 1,2 млн. грн., ще додаткових 0,5 млн. грн. спрямують на поточний ремонт цієї ділянки.

Під час виїзної наради прийнято рішення відремонтувати дорогу поблизу будинків 40 років Жовтня №51 та №53. За завданням міського голови, нині триватимуть роботи з розробки проектної документації.

http://www.sumy.ua/index.php?newsid=45319

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top