"Бабський Батальйон" з Сум приймає до своїх лав навіть школярок

Жінки працюють в звичних навчальних кабінетах однієї з сумських шкіл. Взимку тут робили теплі шкарпетки та рукавички для солдат, влітку плетуть "кікімори", маскувальні сітки, шиють уніформу, пише Depo.Суми.

Натхненницею створення "Батальйону" стала одна з жінок. Вона просто не змогла сидіти склавши руки, після того, як дізналася про "іловайські жахіття" восени минулого року.

На потреби армії працюють жінки різного віку, всіх їх об'єднує бажання допомогти нашим захисникам. Є тут навіть один переселенець з Луганська, якого минулого січня волонтери вивезли з пекла війни. Чоловік оселився у Сумах, та чим може підтримує бійців АТО. Навіть малеча у волонтерському центрі вчиться патріотизму та милосердю, йдеться у сюжеті СТС.За рік маленька група небайдужих переросла в потужну організацію, що налічує близько 300 сумчан, яким не шкода ані часу, ані сил для добрих справ. Кажуть, головне, щоб причина волонтерства якнайшвидше зникла.

Більше новин про волонтерську допомогу армії в Сумах читайте на Depo.Суми.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top