З робочим візитом до Грабовської та Ряснянської сільських рад завітали очільники Краснопільщини

Кожна територіальна громада Краснопільщини живе своїм усталеним життям. У плині буднів у її мешканців виникають і проблеми, вирішення яких потребує сприяння керівництва районної влади. Щоб постійно тримати руку на пульсі життєдіяльності населених пунктів району, відповідно до планів роботи райдержадміністрації та районної ради, очільники Краснопільщини Юрій Яремчук та Віталій Савоненко здійснюють робочі поїздки до територіальних громад району. 

Так, 8 вересня вони побували у Грабовській та Ряснянській сільських радах. 

У Грабовському посадовці зустрілися з сільським головою Володимиром Стадніченком. Цікавилися виконанням сільського бюджету, підготовкою закладів соціальної сфери до зими. Потім керівники району відвідали місцевий фельдшерський пункт, де проведено із залученням субвенцій сільської ради значний обсяг робіт щодо запровадження енергозберігаючих технологій, це зокрема заміна вікон на металопластикові, підлоги тощо. Наразі потрібно замінити існуючий твердопаливний котел на більш сучасний і потужний. Тут знову не обійтися без субвенцій із місцевого бюджету. Це добре розуміє і сільський голова Володимир Стадніченко, тож готовий до сприяння у розв’язанні цього важливого питання. 

- Фельдшерський пункт - це місце куди у будь-яку пору року люди приходять за медичною допомогою, а відтак тут має бути тепло, затишно та комфортно, - зазначили керівники району. 

Усі дороги ведуть до храму. Цей добре відомий усім вислів нині актуальний для жителів Грабовської територіальної громади, керівників сільської ради, священнослужителів та прихожан храму святих Петра і Павла, який зводиться у селі. Очільники району оглянули хід робіт з його спорудження, залишилися приємно враженими його архітектурою та майбутньою величністю. 

- Нині в умовах зростання духовності, потягу до християнської моралі цей храм задовольнятиме потреби віруючих у спілкуванні з Богом, - резюмували очільники району. - Районна влада надаватиме і надалі усіляке сприяння у цій благодатній справі. 

Грабовська ЗОШ I-II ст. продовжує з року в рік змінювати свій вигляд на краще. І в цьому мали змогу в котрий раз пересвідчитися Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. Вони оглянули класні кімнати, спортивну залу, сучасний санвузол, комп’ютерний клас, поспілкувалися з директором освітнього закладу та вчителями. 

- Ця школа останнім часом перетворилася в сучасний освітній заклад з потужною матеріально-технічною базою, комфортними умовами навчання учнів. Таким умовам можуть позаздрити навіть міські школи, - зазначили керівники району.

Але ложку дьогтю у загальну діжку меду додають проблеми з водопостачанням населеного пункту. Їх хронічно не хоче вирішувати власники та керівництво місцевого сільгосппідприємства ТОВ «Грабовське». Про це з обуренням говорили в розмові з керівниками району жителі села. Крім того є багато претензій до даного товариства з приводу впорядкування території при в’їзді в село. І це напередодні святкування річниці з дня народження великого поета, уродженця села П. А. Грабовського, котрий своїми поезіями і незламністю духу прославив рідний край на весь світ. 

Далі свою робочу поїздку керівники району продовжили в Ряснянській сільській раді, де їх радо зустріла секретар ради Тетяна Рева. Юрій Яремчук та Віталій Савоненко провели особистий прийом громадян та зустрілися з сім’ями мобілізованих. До проблем кожного з них Юрій Анатолійович та Віталій Олексійович підійшли з розумінням і бажанням допомогти у їх вирішенні. Це стосувалося завезення дров, сприяння у оформленні субсидії, забезпечення дітей мобілізованих необхідним шкільним приладдям тощо. 

Далі вони оглянули сільський будинок культури, який поступово змінюється на краще, де вже замінені всі вікна на металопластикові, відремонтовано ганок, зроблено навіс над центральним входом. 

- Попереду ще багато роботи, але спільними зусиллями районної влади та територіальної громади нам вдасться зробити все заплановане по соціально-економічному розвитку Рясного, щоб люди мали всі можливості для комфортного і самодостатнього проживання, - зазначив Юрій Яремчук. 

Не оминули своєю увагою керівники району і Ряснянський НВК. Вони поцікавилися забезпеченням освітнього закладу дровами на зиму. Особливо гостро стоїть питання у цьому навчальному закладу із завершенням робіт на харчоблоці. Тут вже багато зроблено для повноцінного функціонування, зокрема замінені вікна, двері, майже завершено ремонт підлоги, справа за малим – слід ще придбати деяке обладнання і провести косметичний ремонт.

Під час відвідин місцевого АЗПСМ стурбованість керівників викликала відсутність лікаря сімейної медицини, що не задовольняє жителів села і негативно відбивається на медичному обслуговуванні громадян. Щоправда частково ця проблема вирішена, прийом пацієнтів у визначений час проводить лікар із Славгорода. Але це питання не знімається з порядку денного районної влади. 

- Відрадно, що керівництво Ряснянської сільської ради не сидить, склавши руки, а використовує всі можливості для забезпечення комфортного проживання людей. Поступово центр села та його околиці набувають приємного естетичного вигляду, постійно проводиться благоустрій території, повністю реконструйовано Меморіал Слави загиблим воїнам під час Другої світової війни, впорядковується центральна площа села, - резюмували керівники району.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top