16-летнего подростка ждет 15 лет лишения свободы

По информации ЦОС ГУ МВД Украины в Днепропетровской области:

Вночі, 20 серпня до працівників Центрально-міського райвідділу міліції Криворізького міського управління, Дніпропетровської області вiд чергового лiкаря станцiї швидкої медичної допомоги надiйшло повiдомлення про надання медичної допомоги 2-річній дівчинці. Дитина була госпіталізована до дитячої лікарні з діагнозом: травма статевих органів.

В ході проведення комплексу оперативно-розшукових заходів працівники міліції з’ясували, що тієї ночі в гостях у батьків дівчинки перебував 16-річний молодик. Компанія спільно розпивала спиртні напої. Коли ж оковита скінчилася, господарі оселі вирішили сходити до найближчого магазину для поповнення провізії та продовження застілля.

А дівчинка тим часом залишилася один на один з гостем. Скориставшись відсутністю дорослих хлопець зґвалтував дитину.

За цим фактом слідчим відділом Центрально-міського райвідділу міліції було порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 152 «зґвалтування» Кримінального кодексу України.

Санкція вказаної статті передбачає кривднику покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.


Источник: “http://gazeta.dp.ua/read/16_letnego_podrostka_zhdet_15_let_lisheniya_svobodi”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 54 канал Сумы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top